7 Aşamada Google Reklam Yapın

AdWords çok kazandıran bir reklamcılık hizmetidir ve Google tarafından sunulmaktadır. Google AdWords reklamlarında marka bilinirliğini artırmak, potansiyel müşteriye ulaşmak, rakiplerden ayrışarak farkındalık yaratmak, web sitesi trafiğini artırmak ve satış yapmak gibi farklı amaçlar için farklı kampanya türleri bulunmaktadır.

Instagram’da İçerik Oluşturmak İçin Bilinmesi Gerekenler

Hayatımızı sosyal medyanın dışında tutmamız mümkün mü? 894 milyon kullanıcı Instagram’da içerik oluşturmak için ya da başkaları tarafından oluşturulan içerikleri izlemek, yorum yapmak, beğenmek ya da eleştirisini paylaşmak için yer alıyor. Öyleyse markaların da Instagram’ı pazarlama faaliyetlerinin dışında tutmaları mümkün olamaz.

Markalar Instagram Story’de Neler Yapabilir?

2016 yılında Instagram’a eklenen Story özelliği, başlangıçta Snapchat çakması, 4 çizgili adidas gibi eleştiriler alsa da günümüzde oldukça popülerdir. 24 saat sonra kendi kendine silinen içerik kurgusuna sahip olmasıyla öne çıkan Snapchat, Instagram Story özelliğinden sonra popülaritesini kaybetti ve tarihe karıştı. Bu yazı “Instagram Story nedir? Instagram Story nasıl kullanılır? İşletme hesapları Instagram Story’yi nasıl […]